Przejdź do treści

Express Event

Nagrywanie i organizacja szkoleń

  na żywo    rejestracja i montaż    organizacja    dojazd do klienta   

Webinary na żywo

Facebook, Youtube, Twoja strona lub live PPV

Dzięki wprowadzonym przez nas rozwiązaniom, możesz teraz jednocześnie nadawać na Facebooku, YouTubie, Twitchu, Periscope, niestandardowy RTMP oraz LinkedIn. Udostępniamy także nasz odtwarzacz. Dodatkowo możesz zarabiać na transmisji ze swojego szkolenia udostępniając je w naszym serwisie Express Event PPV. Zapewniamy bezpieczeństwo transmisji, dzięki czemu nie ma możliwości wysyłania playera poza portal.

Doświadczenie i specjalistyczne podejście

Nasza obsługa nie kończy się na podpięciu kabli. Dbamy o każdy szczegół – pomożemy Ci zaaranżować całą przestrzeń, zadbamy o nagłośnienie, oświetlenie i odpowiedni kontakt z odbiorcami. Kamery specjalne, pozwolą pokazać Twój webinar od szczegółu do ogółu – zrobimy wszystko wedle Twojego wymarzonego planu. 

Organizacja szkoleń

Pokaż szkolenie z bliska

Specjalne kamery i statywy opracowane przez nas na różne realizacje naszych Klientów są niezawodnym zapleczem technicznym. Doświadczenie naszego zespołu w tworzeniu koncepcji nigdy nie zawodzi. Zaufaj nam, a my pokażemy nawet najdrobniejsze aspekty Twojego szkolenia.

Multimedia

Aby wszyscy Twoi kursanci mogli zobaczyć Twoje działania z bliska, przekażemy obraz z kamer od razu na ekrany projektora. Tam również może zostać wyświetlona prezentacja lub inne materiały szkoleniowe – Ty skupisz się na przekazywaniu wiedzy, a my na tym, by każdy ważny aspekt kursu został odpowiednio wyświetlony Twoim odbiorcom.  

Nagrywanie szkoleń

Montaż i dodatkowe elementy graficzne

Wśród nas są również specjaliści od kreacji wideo i grafik – po nagraniu materiałów, możemy je dowolnie zmontować lub urozmaicić. 

Dodatkowo zadbamy o każdy aspekt, od materiałów drukowanych, przez reklamy online, po tworzenie dedykowanych profili i stron.  Według badań w dzisiejszych czasach ludzie bardzo cenią sobie spójność przekazu. Z nami masz pewność, że komunikacja z Twoimi odbiorcami będzie zawsze czytelna, jasna i spójna!

Dojazd do klienta

Wiemy, że życie nie kręci wokół wielkich miast, dlatego nasze usługi obejmują całą Polskę – od morza po góry. Przyjedziemy w wybraną przez Ciebie lokalizację i wedle wcześniej ustalonych szczegółów zajmiemy się organizacją szkolenia.

Porozmawiajmy o Twoim kolejnym wydarzeniu

Koncert, transmisja sportowa, a może spot promujący firmę?

Odkryj nowy, lepszy wymiar.

Zaufali nam m.in:

cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.