Przejdź do treści

Express Event

Oprawa graficzna

  eventów    transmisji on-line    spotów    strony internetowej wydarzenia  

Oprawa graficzna eventów

Logo wydarzenia

To unikatowy element każdego wydarzenia. Dzięki temu będzie mogło się wyróżnić na tle innych eventów. Twój znak rozpoznawczy musi być idealnie przygotowany i skrojony pod Ciebie! Nasz zespół przygotuje logo, które będzie świetnym elementem Twojego wydarzenia.

Plakaty, ulotki, posty social media

Każdy aspekt twojego wydarzenia, od materiałów drukowanych, przez reklamy online, po tworzenie dedykowanych profili i stron możesz pozostawić w naszych rękach. Według badań w dzisiejszych czasach ludzie bardzo cenią sobie spójność przekazu. Z nami masz pewność, że komunikacja z Twoimi gośćmi będzie zawsze czytelna, jasna i spójna!

Oprawa graficzna wideo

Czołówka, stinger oraz tyłówka

To niezbędne elementy podczas transmisji i innych nagrań – nadają unikatowy charakter i pozwalają odnaleźć się odbiorcy w trwającym wydarzeniu lub podczas przekazywania treści.

Mapowanie Twoich produktów

Niezwykle ważne jest, aby klienci poznali wszystkie szczegóły Twojego produktu lub usługi. Przy montażu wideo, możemy umieścić poszczególne odniesienia na ruchomym obiekcie, które wskazują na konkretny punkt lub szczegół, który chcesz opisać lub oznaczyć.

Strona internetowa wydarzenia

Twój fanpage

Wśród naszych usług znajdziesz również tworzenie grafik, treści oraz obsługę social mediów Twojego wydarzenia. W ten sposób będziesz miał pewność, że cały content tworzony jest w spójnej koncepcji i pod okiem specjalistów.

Strona www

W naszym zespole są również osoby zajmujące się tworzeniem oraz projektowaniem stron internetowych. Pozwól swoim odbiorcom znaleźć się w szybki i łatwy sposób – dzięki temu cała oprawa zachowa spójność z pozostałymi przekazami jakie oferujemy.

Porozmawiajmy o Twoim kolejnym wydarzeniu

Koncert, transmisja sportowa, a może spot promujący firmę?

Odkryj nowy, lepszy wymiar.

Zaufali nam m.in:

cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.