Przejdź do treści

Express Event

Organizacja eventów

  konferencje    imprezy firmowe    koncerty    wydarzenia sportowe

Scena, nagłośnienie i oświetlenie

Scena

To jeden z najważniejszych elementów na Twoim wydarzeniu.  W naszej ofercie znajdą się te mniejsze, jak i większe rodzaje. Nie musisz się niczym martwić – nasz zespół przyjedzie na miejsce ze wszystkimi niezbędnymi elementami, spełni raidery wykonawców i przygotuje scenę pod montaż pozostałych elementów tj. nagłośnienia, oświetlenia i ekranów LED.

Oświetlenie i nagłośnienie​

Nagłośnienie jest niezbędne, aby przemówienia były słyszalne, muzyka przyjemna, a komunikaty czytelne. Oświetlenie może być świetnym sposobem na przyciągnięcie ludzi lub do stworzenia pożądanego nastroju. Nagłośnienie i oświetlenie to kolejne niezbędna elementy, które gwarantują powodzenie imprezy i jej wysoki standard. 

Pozyskiwanie artystów

Wokaliści i zespoły

Bądźmy szczerzy, zespół i artysta są integralną częścią sukcesu każdego wydarzenia. Nawet małe kapele, ale o wielkim sercu, z niesamowitym głosem i przekazem mogą urozmaicić Twoje wydarzenie i sprawić niemałą przyjemność gościom. Muzyka stanowi spójny motyw przewodni imprezy, a także tworzy nastrój. 

Standuperzy i komicy

Doskonałym urozmaiceniem Twojej imprezy może być występ dobrego „żartownisia”! Poruszający i rozbawiający występ pobudzi Twoich gości oraz sprawi uśmiech na twarzach wszystkich uczestników. Spraw, aby Twoi goście zapamiętali wydarzenie jak najlepiej – swoich łez ze śmiechu i dobrej zabawy z pewności nigdy nie zapomną!

LOKAL X; fot. Stowarzyszenie ARTwarium

Transmisja online

29. Finał WOŚP w sztabie #611. Fot. WDK

Pełne zaplecze techniczne​

Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie, zespół i przede wszystkim pasję do tworzenia wydarzeń. Zajmiemy się Twoją imprezą od A do Z, aby dotarła do każdego zainteresowanego. Nawet jeśli nie może być obecny na imprezie zapewnimy jego obecność online! Nie musisz się martwić jak to zrobić – to nasze zadanie. Kamery specjalne, Twoje wydarzenie z ziemi czy z powietrza – zrobimy wszystko wedle Twojego wymarzonego planu. 

Facebook, YouTube, Twoja strona lub live PPV

Dzięki wprowadzonym przez nas rozwiązaniom, możesz teraz jednocześnie nadawać na Facebooku, YouTubie, Twitchu oraz LinkedIn. Udostępniamy także nasz odtwarzacz. Wkrótce: Dodatkowo możesz zarabiać na transmisji ze swojego wydarzenia udostępniając go w naszym serwisie Express Event PPV. 

Spot promocyjny wydarzenia

Wizytówka Twojej imprezy

Obecnie video to jeden z najlepszych sposobów na promowanie marki, usług, produktów oraz wydarzeń. Skorzystaj z najlepszego sposobu dotarcia do swoich gości. Nie martw się jak – my to zrobimy za Ciebie.

Unikalne wideo o Twoim wydarzeniu

Spot promocyjny wydarzenia nie tylko idealnie reklamuje imprezę przed jej trwaniem, ale również  jest doskonałym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia. Podsumowanie imprezy w postaci video może być miłym ukłonem w stronę gości, wspomnieniem niezapomnianych przeżyć oraz zachęceniem do wzięcia udziału w kolejnej edycji.

Obsługa i wynajem ekranów LED

Wyświetlimy animację logo lub prezentację

Przy telebimach ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Dzięki nim możesz pokazać wszystko.
  • Podłącz kamery – jeśli chcesz, aby każda osoba na scenie była widoczna z dużych odległości.
  • Wyświetl prezentacje – zapomnij o projektorach i zbyt jasną salą. Tu doskonale będzie widoczne każda grafika i każde zdanie.
  • Pokaż animacje – zrób show i pokaż logo lub spot promocyjny.

Telebimy możemy powiesić na scenie lub postawić za Twoimi plecami.  Nie przeszkadza nam słońce, pochmurne niebo czy gwieździsta noc – telebimy mogą służyć w każdych warunkach!

Branding wydarzeń

Twoje unikalne logo wydarzenia

Możesz przygotować wszystko idealnie, ale bez tak ważnego dzisiaj wyróżnienia się wśród tłumów. Najważniejszym wyróżnikiem jest logo, które pozostanie w świadomości Twoich odbiorców na długi czas. Przede wszystkim musi być czytelne i w oczywisty sposób komunikować Twój przekaz. Zapewniamy, że projekt Twojego logo przy pełnej konsultacji z nami odda więcej niż tysiąc słów.

Plakaty, ulotki i Twój fanpage

Każdy aspekt twojego wydarzenia, od materiałów drukowanych, przez reklamy online, po tworzenie dedykowanych profili i stron możesz pozostawić w naszych rękach. Według badań w dzisiejszych czasach ludzie bardzo cenią sobie spójność przekazu. Z nami masz pewność, że komunikacja z Twoimi gośćmi będzie zawsze czytelna, jasna i spójna!

Logo Grand Prix w Tańcu Towarzyskim - Taniec pełen pasji

Social media i strona www

Twoje wydarzenie musi istnieć w internecie

Szczegółowy harmonogram, bilety oraz transmisja live w jednym miejscu. Jeśli chcesz wnieść wydarzenie na nowy, lepszy wymiar, takie miejsce w internecie powinno czekać na Twoich odbiorców! To wszystko zrobione zgodnie z całą identyfikacją wydarzenia.

Dodatkowo możesz komunikować się ze swoimi odbiorcami przez social media. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn oraz TikTok. To miejsca, gdzie warto promować event. Specjalnie przygotowane grafiki, wideo, posty i relacje – nasz zespół jest gotowy, aby rozpromować, relacjonować oraz podsumować Twoje wydarzenie z każdej perspektywy.

Porozmawiajmy o Twoim kolejnym wydarzeniu

Koncert, transmisja sportowa, a może spot promujący firmę?

Odkryj nowy, lepszy wymiar.

Zaufali nam m.in:

cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.