Przejdź do treści

Express Event

Spoty promocyjne

  firmowe    produktów    zapowiadające i podsumowujące eventy    wideo wizytówki Google     

Spoty firmowe

Z ziemi i powietrza

W wideo możemy umieścić wszystkie najważniejsze aspekty oraz cały koncept Twojej marki. Zapewniamy nagranie każdego istotnego szczegółu w wysokiej jakości 4K. Zjawiskowe ujęcia lub subtelne zbliżenia zmontujemy tak, aby każdy odbiorca chciał obejrzeć kolejne wideo z Twoim contentem.

Wideo według Twojego pomysłu

Podczas całego projektu jesteśmy stale w kontakcie z naszymi klientami – od koncepcji po montaż służymy radą i doświadczeniem. Rozumiemy również zmiany jakie mogą zajść w koncepcjach, więc jesteśmy elastyczni i zawsze skłonni do współpracy. Możemy od samego początku bazować na Twoich pomysłach lub przygotować dla Ciebie kilka własnych propozycji.

Spot Twojego produktu lub usługi

Prezentacja oferty

Nawet marki silnie eksponujące kierunek swojego działania muszą podkreślać zakres swojej oferty klientom. Nowości, odświeżenie produktów lub usług oraz cały asortyment przedstawiony w wideo pozwoli odkryć większej grupie odbiorców i w lepszy sposób pakiet korzyści, jaki gwarantuje Twoja firma. Nagrania, grafiki, lektor, ekipa i wszystkie inne najważniejsze aspekty przygotujemy za Ciebie.

Poradniki i instrukcje

Ludzie czerpią coraz więcej wiedzy (właśnie) z treści wideo. Pozwól zdobywać wiedzę swoim odbiorcom – stwórz poradnik jak lub dlaczego warto korzystać z Twoich produktów lub usług. Dynamika oraz prostota przekazu jakie pozwala osiągnąć wideo poradnik lub instrukcja korzystania, umożliwi Ci na zwiększenie świadomości marki oraz podkreślenie jej profesjonalnego podejścia do odbiorców.

Wideo o Twoim wydarzeniu

Spot zapowiadający wydarzenie

Emocje z poprzednich edycji imprezy, Twoje własne zaproszenie do wydarzenia, najważniejsze punkty programu, korzyści, powody – to wszystko najlepiej zaprezentuje autorskie wideo zapowiadające Twój event! Dynamiczny i krótki lub informacyjny o nieco dłuższym czasie spot powie Twoim widzom dlaczego nie może ich zabraknąć na Twoim wydarzeniu.

Spot podsumowający event

Zachowaj doskonałe wspomnienia na dłużej, pozwól zapamiętać się odbiorcom, by nie przegapili kolejnej edycji! Stworzymy dla Ciebie spot, który będzie świetnym zwieńczeniem wydarzenia zarówno dla Ciebie, jak i Twoich Gości. Najlepsze momenty uchwycone w jednym miejscu – będzie jak wspominać.

Wideo wizytówka Google

Nowa forma promocji firmy

Gdzie najprędzej Twoi klienci poszukują informacji? W Google! Zaprezentuj im się z jak najlepszej strony i zamiast sztandarowych zdjęć „jak każdy” stwórz wizytówkę firmy w postaci wideo. Możesz w niej zawrzeć wszystkie najważniejsze informacje o swoich działaniach, produktach i usługach.

Wideo zoptymalizowane dla przeglądarek

Zadbamy o to, aby Twoje wideo wyświetlało się każdemu zainteresowanemu w odpowiedni sposób. Dodatkowo stworzony film możemy Ci udostępnić również w innych formatach, wedle oczekiwań, abyś mógł je umieścić również na swojej stronie internetowej, w reklamach lub na social mediach.

Porozmawiajmy o Twoim kolejnym wydarzeniu

Koncert, transmisja sportowa, a może spot promujący firmę?

Odkryj nowy, lepszy wymiar.

Zaufali nam m.in:

cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.