Przejdź do treści

Express Event

Strony internetowe

  responsywne  firmowe    spójne z wizją marki    kompleksowa usługa

Strona wydarzenia

Strona spójna z brandem wydarzenia

Ważne, aby Twoje wydarzenie prezentowało tak samo wysoki poziom w social mediach i na stronie internetowej. To właśnie te miejsca są Twoją wizytówką. Tam możesz zamieszczać wszystkie najważniejsze informacje, tworzyć konkursy dla uczestników i wiele, wiele więcej…

Harmonogram wydarzenia i sprzedaż wejściówek

O której i gdzie? – to pytanie, które najczęściej pada podczas wydarzeń. Szczegóły harmonogram na Twojej stronie internetowej pozwoli uniknąć tych pytań. Natomiast jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad sprzedażą wejściówek na Twoje wydarzenie, to właśnie strona internetowa eventu jest najlepszym miejscem na to. Vouchery, zniżki, numerowanie miejsc – to wszystko pod Twoim logiem!

Strona z transmisją

Dedykowane miejsce dla Twojego live

Zbierz odbiorców swojego wydarzenia, na własnej stronie internetowej i pozwól im czatować, komentować, brać udział w konkursach oraz odpowiadać na pytania. Uwolnij się od ograniczeń portali internetowych i postaw na własny stream na swojej stronie internetowej. To wszystko oczywiście w pełni spójne z Twoją identyfikacją wizualną.

Dedykowana strona z transmisją PPV

Możesz zarabiać na transmisji ze swojego wydarzenia udostępniając je na własnej stronie internetowej w systemie Pay-Per-View. Korzystając z doświadczenia przy tworzeniu naszego serwisu Express Event PPV możemy przygotować dla Ciebie cały system płatności, zabezpieczeń i transmisji, który pozwoli na oglądanie Twoim odbiorcom płatnej transmisji live na stronie wydarzenia.

Spersonalizowany player wideo

Strona Twojego produktu lub firmy

Prezentacja oferty

Nawet marki silnie eksponujące kierunek swojego działania muszą podkreślać zakres swojej oferty klientom. Nowości, odświeżenie produktów lub usług oraz cały asortyment przedstawiony na stronie internetowej pozwoli odkryć większej grupie odbiorców, w lepszy sposób pakiet korzyści, jaki gwarantuje Twoja firma. Całą stronę internetową przygotujemy za Ciebie.

Sklep internetowy

Swoje produkty możesz sprzedać przez internet! Nasz zespół przygotuje i spersonalizuje Twój sklep, abyś Ty nie wychodząc z domu mógł oferować i sprzedawać swoje produkty. 

Porozmawiajmy o Twoim kolejnym wydarzeniu

Koncert, transmisja sportowa, a może spot promujący firmę?

Odkryj nowy, lepszy wymiar.

Zaufali nam m.in:

cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.