Przejdź do treści

Express Event

Nagraj swoje szkolenie razem z nami

Masz pomysł na szkolenie, ale nie wiesz jak to zrobić?
Nasz doświadczony zespół przyjedzie do Ciebie i Ci pomoże.

Od pomysłu do realizacji w Express Event

Wielu z Was pewnie myśli, że droga od pomysłu do realizacji jest bardzo długa. My zmieniamy to podejście. Przyjedziemy do Ciebie, aby nagrać szkolenie jakiekolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Nagrywanie

Dla naszego wykwalifikowanego zespołu operatów nie ma szkolenia, którego nie udałoby się nagrać. Chcesz pokazać w mikroskali jak dbać o mrówki, a może start helikoptera? Dla nas to nic trudnego. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który pozwoli uchwycić Ci obraz z ziemi, powietrza, a nawet dzięki mini kamerom to co widzi motocyklista czy skoczek spadochronowy.

Montaż

Chcesz aby Twoje wideo było dynamicznie zmontowane, miłe dla oka i pokazane w dobrych barwach? Zmontujemy Twoje wideo. Możemy je dla Ciebie nagrać, albo doślij do nas tzw. surówkę.

Dźwięk

Warto, aby widzowie nie tylko widzieli, ale i słyszeli. Przypinany mikrofon krawatowy, mikrofon nagłowny, reporterski, jesteśmy wstanie dostosować się warunków oraz wymagań naszego klienta.

Dojazd

Czy mieszkasz nad morzem, w górach lub w centralnej Polsce, odległość nie jest dla nas przeszkodą. Nasi wysłannicy jeżdżą po całym kraju, aby nagrać Twoje szkolenie. Kilometry to przecież tylko liczby.

Zadzwoń do nas

516-545-678

Wyślij email

kontakt@express-event.pl

Sprawdź także nasze usługi dodatkowe:

Przenieś się w dowolne miejsce na ziemi

Tłem dla prelegenta może być greenbox, czyli zielone tło, dzięki któremu prowadzący może stać na tle regału z książkami czy wieży Eiffla

Pokaż się z powietrza, użyj drona

Każdy podziwia piękne ujęcia z lotu ptaka. Twoje szkolenie również możemy wzbogacić o właśnie takie kadry.

drone-1080844_960_720

Stwórzmy razem unikatową grafikę ekranową

Dobry webinar to czołówka, belki oraz opis na ekranie komputera, laptopa i telefonu. Twoje szkolenie również taką oprawę wideo może mieć.

Poznaj nasze oferty specjalne!

Czas na Twoje szkolenie na platformie Master Online.

Sprawdź
naszą platformę

Master Online to platforma szkoleniowa dla profesjonalistów

Wyślij wiadomość lub odwiedź social media

Za chwilkę Ci odpiszemy, chyba że jesteśmy na realizacji, to troszkę później. 

cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.