Przejdź do treści

Express Event

Wynajem i obsługa ekranów LED

  konferencje    imprezy firmowe    koncerty    wydarzenia sportowe    

Wynajem ekranów LED

Impreza plenerowa

Jeśli chcesz, aby Twoi odbiorcy mogli zobaczyć najważniejsze ujęcia ze sceny na żywo lub dowolnie wybrany przez Ciebie materiał, stojąc nawet bardzo daleko od estrady, nie może zabraknąć ekranów LED. Pozwalają one na prezentację najważniejszych aspektów Twojej imprezy lub mogą służyć za animacją, bądź tło dla występujących artystów.

Wydarzenia studyjne

Telebimy mogą również zostać użyte podczas uroczystości w budynku. Prezentacje, prelegenci, dodatkowy element scenografii, łączność z gośćmi online – to wszystko może zostać przedstawione na ekranach LED, abyś miał pewność, że wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć przygotowane materiały.

Obsługa multimedialna

Obsługa techniczna

Nie musisz znać się na wszystkim, ani zatrudniać kilku firm – możemy nie tylko dostarczyć niezbędny sprzęt, ale również zająć się pełną obsługą. Nasza doświadczona ekipa wie, co zrobić, by wszystko poszło zgodnie z planem – oczywiście, wcześniej ustalonym z Tobą.

Twoje animowane logo i tło

Dodatkowo możemy przygotować dla Ciebie grafiki, animacje i efekty specjalne, które zostaną wyświetlone na telebimach. Zachowując spójną koncepcję Twojej marki, zrobimy wszystko, aby Twoja firma i wydarzenie zostało zapamiętane przez Twoich odbiorców. 

Porozmawiajmy o Twoim kolejnym wydarzeniu

Koncert, transmisja sportowa, a może spot promujący firmę?

Odkryj nowy, lepszy wymiar.

Zaufali nam m.in:

cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.