fbpx
- nasze realizacje

Ann Asystent Zdrowia

Ann™ Asystent Zdrowia to bezpłatna aplikacja, która ułatwia uporządkowanie i kontrolowanie zdrowia, odżywiania oraz aktywności fizycznej. Podzielona jest na 3 strefy: Zdrowie, Odżywanie i Fitness. Poza funkcjonalnościami pomagającymi w codziennym dbaniu o siebie i bliskich, użytkownicy mają dostęp do autorskich artykułów dziennikarzy oraz ekspertów różnych specjalizacji, rozmów wideo, podcastów, dyskusji na żywo, kursów gotowania, a także zajęć Fitness i Jogi.

3

kanały
social media

30

publikacji
tygodniowo

5

kampanii
marketingowych

pełna obsługa marketingowa

Cele, grupa docelowa, kanały komunikacji, określone treści, harmonogram, pełna identyfikacja wizualna, monitoring i ocena – to podstawowe czynniki dobrych i skutecznych działań. Odpowiednio usystematyzowane zasady definiują język, formę, ale także wizualną stronę marki.

W dobie ciągłych zmian i upodobań odbiorców firmy prześcigają się w sposobach na komunikację i dotarcie do docelowego Klienta. Chyba warto też być na bieżąco? 

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.