Przejdź do treści

Express Event

Transmisje online

  konferencje    imprezy firmowe    koncerty    wydarzenia sportowe

Transmisja na social media

Pełne zaplecze techniczne

Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie, zespół i przede wszystkim pasję do tworzenia wydarzeń. Zajmiemy się Twoją imprezą od A do Z, aby dotarła do każdego zainteresowanego. Nawet jeśli nie może być obecny na imprezie zapewnimy jego obecność online! Kamery specjalne, Twoje wydarzenie z ziemi czy z powietrza – zrobimy wszystko wedle Twojego wymarzonego planu. 

Facebook, YouTube, Twoja strona lub live PPV​

Dzięki wprowadzonym przez nas rozwiązaniom, możesz teraz jednocześnie nadawać na Facebooku, YouTubie, Twitchu, Periscope, niestandardowy RTMP oraz LinkedIn. Udostępniamy także nasz odtwarzacz. Wkrótce: Dodatkowo możesz zarabiać na transmisji ze swojego wydarzenia udostępniając go w naszym serwisie Express Event PPV. 

Wkrótce: Transmisja PPV

Stwórz transmisję i zarabiaj

Dzięki naszej platformie możesz przekazywać swoje wydarzenie do grupy odbiorców, która zakupi do niego dostęp. Odpowiadamy w pełni za cały przebieg – od zakupu biletów, przez transmisję, po podsumowanie wydarzenia dla Twoich gości. Nasza platforma zapewnia jakość Full HD oraz stabilny odbiór sygnału u odbiorców.

Pełne bezpieczeństwo i kontrola

Zapewniamy bezpieczeństwo transmisji, dzięki czemu nie ma możliwości wysyłania playera poza portal. Za pełną ochronę Twoich płatności i transmisji odpowiada system zabezpieczeń, który zapewniamy podczas całego procesu.

Live na Twojej stronie internetowej

Osadzony player

Najprostszą drogą na Twoje wydarzenie online dla odbiorców może być także Twoja strona internetowa. Posiadamy narzędzia, które pozwolą na osadzenie na Twojej witrynie dedykowanego odtwarzacza z Twoim wydarzeniem. Dodatkowo możemy zabezpieczyć playera, aby nie wypłyną poza Twoją witrynę.

Live pod Twoim logo

Wydarzenie nie może się odbyć bez Twojego „znaku rozpoznawczego”. Całe wydarzenie i oprawa graficzna powinna być stworzona spójnie i zgodnie z Twoją marką. Zajmiemy się oprawą graficzną wydarzenia tak, aby każdy wiedział, że to wydarzenie jest Twoje!

Obraz z ziemi i powietrza

Kamery do zadań specjalnych

Twoi widzowie będą mogli rozejrzeć się dookoła, dzięki specjalnej kamerze 360°, która wychwyci każdy ruch podczas Twojego wydarzenia. Zapewniamy płynny i nieskazitelny obraz nocą i dniem. 

A może chcesz pokazać coś zwyczajnego w niezwykły sposób? Idealna do tego będzie kamera GoPro. Możemy ją umieścić w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce, aby Twoi widzowie mogli zajrzeć nawet w najmniejsze zakamarki jakie chcesz im pokazać.

Przekaz na żywo z drona

Oderwij się od ziemi i pozwól swoim odbiorcom spojrzeć na Twój event z góry. Tutaj nie umknie nam żaden szczegół.

Dron zapewnia: 
• przy transmisji online jakość Full HD
• 5 kilometrów zasięgu – wielki obszar, na którym możemy filmować i nagrać niesamowite ujęcia
• HDR – głębia kolorów, jakość, idealny kontrast – to wszystko, abyś odkrył pełnie obrazu.

Branding transmisji

Twoja unikalna oprawa graficzna

Nasz system transmisji online umożliwia dodanie specjalnej oprawy transmisji. Może być to czołówka, belki z podpisami występujących lub tyłówka. Możemy stworzyć dla Ciebie system identyfikacji transmisji lub możesz przysłać do nas gotowy projekt. 

Grafiki sportowe

Wynik spotkania, kwarta, czy minuta meczu – to niezbędne informacje jakie Twój widz powinien widzieć podczas transmisji sportowej. Te wszystkie elementy pojawiają się także podczas naszych transmisji. Siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna czy gale bokserskie – to tylko nieliczne wydarzenia na które nasza oprawa graficzna jest przygotowana.

Porozmawiajmy o Twoim kolejnym wydarzeniu

Koncert, transmisja sportowa, a może spot promujący firmę?

Odkryj nowy, lepszy wymiar.

Zaufali nam m.in:

cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.