Konferencje hybrydowe. Dlaczego warto być stacjonarnie i online?

Konferencje hybrydowe to format wydarzeń, który łączy w sobie elementy spotkań stacjonarnych oraz wirtualnych. Coraz częściej organizatorzy decydują się na taki sposób przeprowadzenia konferencji, aby z jednej strony zwiększyć zasięg i dostępność wydarzenia, a z drugiej – zachować interaktywność i zaangażowanie uczestników.

Czytaj również:

Od pomysłu do organizacji. Jak robimy wydarzenia w Express Event?

Jak głosi nasze hasło – podczas każdego wydarzenia staramy się odkryć nowy, lepszy wymiar. Lecz czas wyjaśnić, co dokładniej kryją za sobą te słowa. Wspomniany wymiar – to nie tylko efekt końcowy. To także cały proces, który rozpoczyna się w momencie kontaktu z nami, od planowanie, poprzez koordynację, aż po podsumowanie wydarzenia. Przeczytaj nasz przewodnik po organizacji eventów.

Czytaj więcej

Z Express Event zrobisz realizację na każdą kieszeń ​

Nasi specjaliści potrafią sprawić, że nawet najmniejsze wydarzenia będzie wyglądać jak oszałamiające zjawisko. Chcesz podzielić się swoją wiedzą i pasją z fanami? Szukasz firmy, która zorganizuje Twój event od A do Z? A może potrzebujesz nową reklamę lub spot promujący firmę? Jeśli tak, przeczytaj dlaczego to właśnie nam warto zaufać!

Czytaj więcej