Przejdź do treści

Express Event

Czas na transmisję Pay-Per-View. Startuje platforma Express Event PPV

Nadszedł czas, aby odkryć nowy, lepszy wymiar podczas transmisji Pay-Per-View. Dla naszych klientów dostępna jest już nowa platforma Express Event PPV. Dzięki niej możemy odpłatnie udostępniać transmisje online. Sprawdźcie sami na ppv.express-event.pl

czytaj więcej >>

Czytaj również:

Jak głosi nasze hasło – podczas każdego wydarzenia staramy się odkryć nowy, lepszy wymiar. Lecz czas wyjaśnić, co dokładniej kryją za sobą te słowa. Wspomniany wymiar – to nie tylko efekt końcowy. To także cały proces, który rozpoczyna się w momencie kontaktu z nami, od planowanie, poprzez koordynację, aż po podsumowanie wydarzenia. Przeczytaj nasz przewodnik po organizacji eventów.

czytaj więcej >>

PMU Experience to międzynarodowe wydarzenie w branży beauty, które jest połączeniem konferencji z mistrzostwami makijażu permanentnego oraz pokazów profesjonalistów. Prelegentami podczas konferencji będą eksperci w swojej branży m.in. właściciele renomowanych salonów kosmetycznych oraz kosmetologicznych, gabinetów SPA i medycyny estetycznej oraz przedstawiciele międzynarodowych akademii makijażu permanentnego.

czytaj więcej >>

Ekrany LED wkraczają do oferty Express Event. Od teraz możesz pokazać wszystkie szczegóły swojego wydarzenia na wielkim ekranie. Dodatkowo, nie tylko przyjedziemy i zamontujemy, ale także obsłużymy, pokażemy prelegentów czy muzyków.

czytaj więcej >>

Kolejny rok gramy razem ze sztabem #611 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 30 stycznia zapewnimy transmisję online z Wieruszowskiego Domu Kultury, gdzie będzie odbywał się lokalny finał WOŚP.

czytaj więcej >>

Nasi specjaliści potrafią sprawić, że nawet najmniejsze wydarzenia będzie wyglądać jak oszałamiające zjawisko. Chcesz podzielić się swoją wiedzą i pasją z fanami? Szukasz firmy, która zorganizuje Twój event od A do Z? Jeśli tak, przeczytaj dlaczego to właśnie nam warto zaufać! 

czytaj więcej >>

W wieruszowskim starostwie wdrożyliśmy system nadawania transmisji online sesji Rady Powiatu Wieruszowskiego. Już 27 stycznia na naszej platformie będzie można oglądać XLIII obrady samorządu.

czytaj więcej >>

Z początkiem roku wprowadzamy nową chmurę streamingową, dzięki której nadawca ma jeszcze większą kontrolę nad transmitowanymi treściami. Nowy sposób nadawania to także większe bezpieczeństwo i Twoja sprecyzowana grupa odbiorców.

czytaj więcej >>

Od 1 marca obowiązują łagodniejsze zasady bezpieczeństwa. Te informacje ważne są również dla branży eventowej i organizatorów imprez. Zniesiony zostaje m.in limit osób. Pozostaje jednak obowiązek noszenia maseczek w niektórych miejsach.

czytaj więcej >>

Porozmawiajmy o Twoim kolejnym wydarzeniu

Koncert, transmisja sportowa, a może spot promujący firmę?

Odkryj nowy, lepszy wymiar.

Zaufali nam m.in:

cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.