fbpx
- nasze realizacje

Gala finałowa Youth4Film

Gala Youth4Film to wydarzenie kończące II edycję projektu dla młodzieży polegającego na stworzeniu filmów krótkometrażowych. Gościem specjalnym wydarzenia był jeden z najwybitniejszych reżyserów Krzysztof Zanussi oraz znana polska aktorka Katarzyna Herman.
 
Podczas wydarzenia odpowiedzialni byliśmy za obsługę ekranu kinowego, przygotowywaliśmy animacje oraz współpracowaliśmy przy obsłudze światła i dźwięku.

 

12

animacji

5

filmów
krótkometrażowych

1

ekran kinowy

debaty i konferencje

Debaty i konferencje to ważne wydarzenia podczas których eksperci i specjaliści dzielą się swoją wiedzą, omawiają najważniejsze kwestie związane z daną dziedziną oraz dyskutują na konkretne tematy. Debaty są bardziej interaktywną formą dyskusji, podczas której uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i wyrażania swoich opinii. Konferencje natomiast to bardziej ustrukturyzowane spotkania, na których przedstawiciele firm czy instytucji przekazują swoją wiedzę.

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.