fbpx
- nasze realizacje

International Festival Permanent Makeup

Było to jedno z największych wydarzeń w polskiej branży makijażu permanentnego. Podczas konferencji specjaliści z różnych krajów świata (m.in. z Polski, Afryki Południowej, Filipin, Irlandii, Danii, Hiszpanii, USA, Włoch i Niemiec) opowiedzieli o pojawiających się trendach i autorskich technikach makijażu permanentnego. 

2

stanowiska
do pigmentacji

12

prelegentów

3

dni
realizacji

organizacja wydarzenia

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają naszym klientom w realizacji niezapomnianych wydarzeń. Niezależnie od tego, czy planujesz małą imprezę dla kilku osób, czy też wielki event na tysiące gości, mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Oferujemy pełen zakres usług związanych z organizacją eventów, począwszy od koncepcji, przez projektowanie i koordynację, aż do finalnego wykonania. Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb klienta, aby zapewnić indywidualne podejście i spełnić wszelkie oczekiwania.

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.