fbpx
- nasze realizacje

Konferencja Summit meet.js we Wrocławiu

Konferencja Summit meet.js to coroczna konferencja zrzeszająca programistów. Podczas wydarzenia we Wrocławiu obsługiwaliśmy ekran kinowy na którym wyświetlaliśmy animacje połączone z prezentacjami. Prelegenci mieli zamontowany monitor na scenie, na którym pojawiał się tryb prezentera z notatkami. Za pomocą 1 przycisku zlokalizowanego na mównicy osoba obecna na scenie była w stanie przełączać się pomiędzy prezentacją a live codingiem z laptopa.

15

prezentacji

>200

uczestników
konferencji

1

ekran kinowy

debaty i konferencje

Debaty i konferencje to ważne wydarzenia podczas których eksperci i specjaliści dzielą się swoją wiedzą, omawiają najważniejsze kwestie związane z daną dziedziną oraz dyskutują na konkretne tematy. Debaty są bardziej interaktywną formą dyskusji, podczas której uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i wyrażania swoich opinii. Konferencje natomiast to bardziej ustrukturyzowane spotkania, na których przedstawiciele firm czy instytucji przekazują swoją wiedzę.

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.