fbpx
- nasze realizacje

Konferencja Telemedycznej Grupy Roboczej i Naczelnej Izby Lekarskiej

W ramach konferencji „Jak poprawić bezpieczeństwo i komfort pacjenta, dostępność i jakość świadczeń zdrowotnych dzięki wykorzystaniu telemedycyny” zaprezentowany został interdyscyplinarny standard udzielania świadczeń telemedycznych, opracowany przez ponad 20 organizacji eksperckich działających w obszarze ochrony zdrowia.

4K

jakość
zapisu

6

gości
zdalnie

5

godzin
transmisji

transmisja online wraz ze zdalnymi połączeniami

Jeśli szukasz sposobu na dotarcie do większej liczby odbiorców, warto rozważyć transmisje online. Dzięki nim możesz dotrzeć do klientów w dowolnym miejscu na świecie, bez konieczności organizowania tradycyjnych spotkań czy wydarzeń. Transmisje online to idealne rozwiązanie dla firm i instytucji , które chcą zwiększyć zasięg swojej działalności i budować trwałe relacje z klientami. Dzięki nim można przeprowadzać prezentacje produktów, szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe w czasie rzeczywistym.

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.