fbpx
- nasze realizacje

PMU Experience

PMU Experience to wyjątkowe, międzynarodowe wydarzenie w branży beauty, które jest połączeniem konferencji z mistrzostwami makijażu permanentnego, a także pokazów mistrzów i starciem tytanów. Prelegentami podczas konferencji są wyselekcjonowani goście m.in. właściciele luksusowych salonów kosmetycznych, kosmetologicznych, gabinetów SPA i medycyny estetycznej oraz międzynarodowych akademii makijażu permanentnego.

4

dni
realizacji

2

tony
sprzętu

17

metrów szerokości
ekranu LED

organizacja wydarzenia

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają naszym klientom w realizacji niezapomnianych wydarzeń. Niezależnie od tego, czy planujesz małą imprezę dla kilku osób, czy też wielki event na tysiące gości, mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Oferujemy pełen zakres usług związanych z organizacją eventów, począwszy od koncepcji, przez projektowanie i koordynację, aż do finalnego wykonania. Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb klienta, aby zapewnić indywidualne podejście i spełnić wszelkie oczekiwania.

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.