fbpx
- nasze realizacje

Po pierwsze profilaktyka – cykl szkoleń dla lokalnych liderów PKDP

Przedstawicieli gmin spotkali się na organizowanych przez Departament Działań Edukacyjnych i Prewencyjnych Państwowej Komisji ds. Pedofilii nieodpłatnych szkoleniach online dotyczących przeciwdziałania zjawisku wykorzystywania seksualnego dzieci.

4

grupy
szkoleniowe

100

uczestników
szkolenia

16

godzin
transmisji

szkolenie online

Nasza obsługa nie kończy się na podpięciu kabli. Dbamy o każdy szczegół – pomożemy Ci zaaranżować całą przestrzeń, zadbamy o nagłośnienie, oświetlenie i odpowiedni kontakt z odbiorcami. Kamery specjalne, pozwolą pokazać Twoje szkolenie od szczegółu do ogółu – zrobimy wszystko wedle Twojego wymarzonego planu. 

Wśród nas są również specjaliści od kreacji wideo i grafik – po nagraniu materiałów, możemy je dowolnie zmontować lub urozmaicić. Dodatkowo zadbamy o każdy aspekt, od materiałów drukowanych, przez reklamy online, po tworzenie dedykowanych profili i stron.  Według badań w dzisiejszych czasach ludzie bardzo cenią sobie spójność przekazu. Z nami masz pewność, że komunikacja z Twoimi odbiorcami będzie zawsze czytelna, jasna i spójna.

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.