fbpx

Pokażemy Cię na wielkim ekranie. Telebimy w ofercie Express Event

Ekrany LED wkraczają do oferty Express Event. Od teraz możesz pokazać wszystkie szczegóły swojego wydarzenia na wielkim ekranie. Dodatkowo, nie tylko przyjedziemy i zamontujemy, ale także obsłużymy, pokażemy prelegentów, muzyków oraz prezentacje. Duży ekran to dużo możliwości.

Przy telebimach ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Dzięki nim możesz pokazać wszystko
 • Podłącz kamery – jeśli chcesz, aby każda osoba na scenie była widoczna z dużych odległości.
 • Wyświetl prezentacje – zapomnij o projektorach i zbyt jasną salą. Tu doskonale będzie widoczne każda grafika i każde zdanie.
 • Pokaż animacje – zrób show i pokaż logo lub spot promocyjny.

Prelegentka podczas swojego wystąpięnia – obok jej prezentacja.

PMU Experience 2021

Ustawiamy ile chcesz i jak chcesz

Telebimy możemy powiesić na scenie lub postawić za Twoimi plecami. Dysponujemy zarówno małymi, jaki i dużymi ekranami, dzięki czemu może je ustawić w dowolnej konfiguracji. Dzięki ekranowi LED możesz być pewny, że wydarzenie odbędzie się na wysokim poziomie. Telebimy zapewniają przyjemne oglądanie tego co się dzieje na scenie. Nie przeszkadza nam słońce, pochmurne niebo czy gwieździsta noc 😉 

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko na Twoim wydarzeniu będzie ze sobą współgrało najlepiej, by zespół techniczny działał jak jeden organizm. W Express Event zapewniamy kompleksową obsługę wydarzeń.

W skład naszej oferty wchodzi:

 • nagłośnienie
 • oświetlenie
 • transmisja on-line
 • obsługa i wynajem ekranów LED
 • nagrywanie dronem
 • spot promocyjny z Twojego wydarzenia
 • konferansjer
 • opracowanie graficzne eventu

Dzięki pakietyzacji naszych usług możesz znacząco obniżyć koszty organizacji swojego wydarzenia. Dodatkowo zapewniamy, że przyjeżdża do Ciebie w pełni zgrany zespół, który ma za sobą już wiele wspólnych realizacji.

Skontaktuj się z nami, omów szczegóły i zorganizujmy wydarzenie, które Ty i Twoi goście zapamiętacie na lata

Droga od pomysłu do realizacji staje się dużo krótsza, dzięki zespołowi, który zapewnia kompleksowo wszystkie usługi.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zróbmy wspólnie najlepsze wydarzenia w Twojej branży. Dodatkowo oszczędzaj środki, dzięki pakietyzacji naszych usług. Zakładka kontakt jest, jak zawsze, do Twojej dyspozycji 😊

Autor:

Piotr Durys

Piotr Durys

Założyciel Express Event. Na co dzień zajmuje się planowaniem eventów, realizacją transmisji online oraz projektowaniem graficznym.

Badźmy w kontakcie!

Porozmawiajmy o Twoim evencie lub usługach marketingowych

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.