fbpx

Gramy ze sztabem #611 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy​

Kolejny rok gramy razem ze sztabem #611 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 30 stycznia zapewnimy transmisję online z Wieruszowskiego Domu Kultury, gdzie będzie odbywał się lokalny finał WOŚP.

Po raz kolejny włączamy się do akcji

W czasie pandemii koronawirusa sztab #611 nie rezygnuje z organizacji finału. Wydarzenia z nim związane przenoszą się do internetu. W tym roku pokażemy konkurs wokalny „Zimowe Śpiewanie” oraz kultowe już „Światełko do nieba”. Drugi rok z rzędu zapewniamy transmsisję live. Podczas poprzedniego finału nadawaliśmy m.in domowy koncert półfinalistów programu „Mam Talent”, The White Tigers. W tym roku nie zabraknie informacji o licytacjach oraz sumie zebranej przez Fundacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

29. Finał WOŚP w Wieruszowie
fot. WDK Wieruszów
fot. WDK Wieruszów
Crosspostowanie i live na stronie Express Event

Naszą transmisję będzie można oglądać w wielu miejscach. Wykorzystamy crosspostowanie na portalu Facebook, aby nadawać m.in na fanpage Wieruszowskiego Domu Kultury, Express Event oraz SET Media. Dedykowany player naszej usługi streamingowej pojawi się także, na stronie express-event.pl i na stronie wdkwieruszow.pl.

Dodatkowo post z transmisją pojawi się na Facebooku już kilka dni przed transmisją, aby widzowie mogli włączyć powiadomienie o rozpoczynającym się live.

Startujemy w niedzielę o 15:30.

Autor:

Picture of Piotr Durys

Piotr Durys

Założyciel Express Event. Na co dzień zajmuje się planowaniem eventów, realizacją transmisji online oraz projektowaniem graficznym.

Badźmy w kontakcie!

Porozmawiajmy o Twoim evencie lub usługach marketingowych

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.