fbpx

Czas na transmisję Pay-Per-View. Startuje platforma Express Event PPV

Czas na transmisję Pay-Per-View. Startuje platforma Express Event PPV

Nadszedł czas, aby odkryć nowy, lepszy wymiar podczas transmisji Pay-Per-View. Dla naszych klientów dostępna jest już nowa platforma Express Event PPV. Dzięki niej możemy odpłatnie udostępniać transmisje online. Sprawdźcie sami na ppv.express-event.pl

Bezpieczne płatności, proste zasady, pełne wsparcie techniczne

Express Event PPV – to platforma, która po pierwsze stawia na bezpieczeństwo. Chcemy, aby widzowie, którzy wykupują transmisję wiedzieli, że wpłacone przez ich środki trafią od razu na specjalne subkonto, a dostęp do transmisji będą mieli już po około minucie!  

Serwis Express Event PPV
Jak to działa?

To bardzo proste! Zarejestruj się, wybierz transmisję, którą chcesz obejrzeć, opłać dostęp i ciesz się wykupionym livem. Całe wydarzenie będziesz mógł obejrzeć ponownie do 48 godzin po jego zakończeniu. Po założeniu konta, będziesz mógł ponownie się do niego zalogować, aby wykupić dostęp do kolejnej transmisji.

Rozpocznij sprzedaż transmisji PPV razem z nami!

Skontaktuj się z nami, napisz do nas przez formularz bezpłatnej wyceny lub przez zakładkę kontakt. Przygotujemy dla Ciebie pełną obsługę danego wydarzenia i umieścimy je na naszej platformie PPV. 

Jeśli sam chcesz wyprodukować sygnał transmisji możemy również przygotować dla Ciebie specjalną ścieżkę dostępu i wciąż będziesz mieć szansę zarabiać na swojej transmisji. 

W Express Event odkryjemy Twój nowy lepszy wymiar podczas transmisji PPV.

ppv3

Autor:

Piotr Durys

Piotr Durys

Założyciel Express Event. Na co dzień zajmuje się planowaniem eventów, realizacją transmisji online oraz projektowaniem graficznym.

Badźmy w kontakcie!

Porozmawiajmy o Twoim evencie lub usługach marketingowych

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.