fbpx

Z Express Event zrobisz realizację na każdą kieszeń ​

Nasi specjaliści potrafią sprawić, że nawet najmniejsze wydarzenia będzie wyglądać jak oszałamiające zjawisko. Chcesz podzielić się swoją wiedzą i pasją z fanami? Szukasz firmy, która zorganizuje Twój event od A do Z? A może potrzebujesz nową reklamę lub spot promujący firmę? Jeśli tak, przeczytaj dlaczego to właśnie nam warto zaufać!

Wszystko w jednym miejscu​

Zajmujemy się nie tylko realizacją, ale również pełną kompleksową obsługą wydarzeń – tych stacjonarnych jak i udostępnianych online. Nie musisz się martwić o obraz, światło, konferansjera i dźwięk. To wszystko otrzymasz w jednym pakiecie. Nasz zgrany zespół, dzięki wspólnym doświadczeniom pomoże Ci w każdej sytuacji i zrealizuje wszystkie Twoje pomysły.

Jeden zespół, jedna usługa = mniejsze koszty​

Dla naszych klientów przygotowaliśmy pełny zakres usług:

  • Nagłośnienie wydarzenia – wielka sala koncertowa czy kameralne miejsce, gdzie odbywa się Twoja konferencja. Dostosowujemy technikę – do parametrów miejsca, w których organizowane jest wydarzenie.

  • Oświetlenie imprezy – ważne, aby było nie tylko słychać, ale i widać prelegenta czy zespół. Możemy zrobić show świetlne na wejście Twojego specjalnego gościa.

  • Konferansjer – żadne wydarzenie nie może się odbyć bez prowadzącego. Nasz konferansjer za kulisami już układa powitanie wszystkich gości.

  • Ekrany LED – gdy sala jest duża i mieści wielu gości pokaż się na większym ekranie, aby ktoś czegoś nie przegapił.

  • Transmisja online – wybierz live od 1 do 5 kamer oraz dron i nadawaj w dowolnym miejscu: na Facebooku, YouTubie, własnej stronie lub sprzedawaj dostęp do transmisji w ramach PPV.

  • Spot podsumowujący i zdjęcia – Twoje wydarzenie warto bardzo dobrze udokumentować. Tutaj również staniemy na wysokości zadania i dzięki spotowi oraz zdjęciom będziemy mogli pokazać najlepsze momenty naszej wspólnej realizacji.

Dzięki pakietyzacji naszych usług znacząco obniżymy koszty organizacji Twojego wydarzenia. Dodatkowo możesz być pewny, że przyjeżdża do Ciebie w pełni zgrany zespół, który ma za sobą już wiele wspólnych realizacji.

Skontaktuj się z nami, omów szczegóły i zorganizujmy wydarzenie, które zapamiętasz na lata​

Droga od pomysłu do realizacji staje się dużo krótsza, dzięki zespołowi, który zapewnia kompleksowo wszystkie usługi. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zróbmy wspólnie najlepsze wydarzenia w Twojej branży. Dodatkowo oszczędzaj środki, dzięki pakietyzacji naszych usług. Pamiętaj, że zakładka kontakt jest do Twojej dyspozycji.

Autor:

Piotr Durys

Piotr Durys

Założyciel Express Event. Na co dzień zajmuje się planowaniem eventów, realizacją transmisji online oraz projektowaniem graficznym.

Badźmy w kontakcie!

Porozmawiajmy o Twoim evencie lub usługach marketingowych

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.