fbpx

Sesje Rady Powiatu Wieruszowskiego na platformie Express Event

W wieruszowskim starostwie wdrożyliśmy system nadawania transmisji online sesji Rady Powiatu Wieruszowskiego. Już 27 stycznia 2022 na naszej platformie będzie można oglądać XLIII obrady samorządu. Przez najbliższe 24 miesiące, mieszkańcy chcący obejrzeć transmisję z Sesji Rady Powiatu Wieruszowskiego będą mogli odwiedzić specjalne przygotowaną podstronę naszego serwisu express-event.pl/sesja. Player będzie umieszczany także niezmiennie na stronie powiat-wieruszowski.pl

Z YouTube na player Express Event

Dotychczas transmisje z Sesji Rady Powiatu Wieruszowskiego były dostępne na kanale YouTube. Naszego playera różni jednak to, że przed, w trakcie oraz po zakończonej transmisji nie wyświetlamy reklam. Dodatkowo, player może być osadzany tylko w konkretnych witrynach. Dzięki temu widz może być pewien, że strona na której ogląda live jest autentyczna i w pełni zabezpieczona. Ponadto, na stronie express-event.pl/sesja udostępniliśmy zapisy sesji sprzed pół roku.

Pełny dostęp do materiałów wideo​

Administratorzy danych – urzędnicy starostwa powiatowego mają pełny dostęp do zapisu transmisji. W każdej chwili możliwe jest pobranie jej, czy aktualizacja tytułu wideo. 

Nie tylko na sali sesyjnej

Wyróżnia nas to, że transmisja z obrad jest możliwa, gdy odbywa się poza przystosowaną do tego salą sesyjną. Możemy przyjechać w dowolne miejsce: biblioteka, ośrodek kultury czy szkoła, nagłośnić to miejsce i przeprowadzić transmisję online. Wystarczy nam „jedno gniazdko” 😉

Autor:

Piotr Durys

Piotr Durys

Założyciel Express Event. Na co dzień zajmuje się planowaniem eventów, realizacją transmisji online oraz projektowaniem graficznym.

Badźmy w kontakcie!

Porozmawiajmy o Twoim evencie lub usługach marketingowych

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.