fbpx

Nowe rozwiązania streamingowe podczas realizacji​ Express Event

Z początkiem roku wprowadzamy nową chmurę streamingową, dzięki której nadawca ma jeszcze większą kontrolę nad transmitowanymi treściami. Nowy sposób nadawania to także większe bezpieczeństwo i Twoja sprecyzowana grupa odbiorców.

Traf do jak najwięjszej liczby odbiorców lub sprzedaj dostęp do transmisji

Dziś możesz mieć pewność, że tylko określone przez Ciebie osoby oglądają Twój live. 

Transmisję on-line możemy udostępnić w wybrany sposób:

  • Transmisja otwarta – jeśli chcesz dotrzeć do jak największej liczby osób. Nasza transmisja może pojawić się jednocześnie na wielu platformach streamingowych.
  • Transmisja PPV – oznacza, że widzowie, aby oglądać Twoją transmisję muszą wykupić do niej dostęp. Możesz mieć pewność, że „nie wypłynie” ona poza nasze serwery.
  • Niepubliczny to ustawienie półprywatne, dzięki któremu Twój film będzie widoczny tylko dla osób mających link. Pamiętaj, że każdy, kto ma dostęp do tego linku, może udostępnić go innym osobom.
Simulcast - bądź wszędzie tam - gdzie są Twoi odbiorcy

Dzięki wprowadzonym przez nas rozwiązaniom, możesz teraz jednocześnie nadawać na Facebooku, YouTubie, Twitchu, Periscope, niestandardowy RTMP, oraz LinkedIn – oraz w miejscu, w którym osadzisz nasz odtwarzacz.

Co ciekawe, na Facebooku i YouTubie nie będzie to post, który będzie przenosił do Twojej transmisji. Express Event pozwala m.in na bezpośrednie streamowanie na danym koncie.

Transmisja w wielu miejscach docelowych to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Ponadto dzięki naszemu rozwiązaniu możesz nadawać w tych wszystkich miejscach w jakości Full HD (1080p).

Stabilność i awaryjne źródło transmisji

Co jeśli np. Facebook lub YouTube ma awarię? Zapasowe źródło Twojej transmisji jest dostępne dzięki naszemu systemowi nadawania on-line. Przy każdym live’ie udostępniamy naszym klientom dostęp do zapasowego odtwarzacza, gdzie widzowie wciąż mogą oglądać to, co dzieje się na wydarzeniu. 

Brak zewnętrznych reklam

Korzystając z naszego playera nie musisz się martwić o przerywanie programu zewnętrznymi reklamami. Po prostu ich nie ma. Ewentualnie możesz dodać własne 😉

Ponadto dla naszych odbiorców przygotowaliśmy podstawowe funkcje tj. komentarze, ankiety, udostępnianie, planowanie transmisji czy możliwość jej obejrzenia chwilę po zakończeniu (Video on Demand).

Autor:

Picture of Piotr Durys

Piotr Durys

Założyciel Express Event. Na co dzień zajmuje się planowaniem eventów, realizacją transmisji online oraz projektowaniem graficznym.

Badźmy w kontakcie!

Porozmawiajmy o Twoim evencie lub usługach marketingowych

ciasteczka

Express Event wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.